Przedłużenie usługi

Przedłuż usługę Info-Karta
podając numer telefonu oraz kod aktywacyjny

Potwierdzenie operacji otrzymasz na podany numer telefonu

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji marketingowych od Agrosimex sp. z o.o. zaznacz odpowiednią zgodę – dzięki temu nic Cię nie ominie. Zawsze zgodę możesz wycofać. Zawsze zgodę możesz wycofać, co nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. TAK NIE
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Agrosimex sp. z o.o. informacji marketingowych, w tym o najnowszych promocjach, ofertach i usługach dodatkowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na mój email oraz poprzez przesyłanie wiadomości SMS/MMS na numer mojego telefonu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agrosimex sp. z o.o. informacji marketingowych, w tym o najnowszych promocjach, ofertach i usługach dodatkowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, tj. mojego numeru telefonu (połączenia głosowe).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agrosimex sp. z o.o. informacji marketingowych, w tym o najnowszych promocjach, ofertach i usługach podmiotów powiązanych osobowo z Agrosimex Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej na mój email oraz poprzez przesyłanie wiadomości SMS/MMS na numer mojego telefonu. Lista podmiotów powiązanych osobowo z Agrosimex Sp. z o. o. jest dostępna również na stronie www.agrosimex.pl w zakładce Polityka Prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agrosimex sp. z o.o. informacji marketingowych, w tym o najnowszych promocjach, ofertach i usługach podmiotów powiązanych osobowo z Agrosimex Sp. z o. o., za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, tj. mojego numeru telefonu (połączenia głosowe). Lista podmiotów powiązanych osobowo z Agrosimex Sp. z o. o. jest dostępna również na stronie www.agrosimex.pl w zakładce Polityka Prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agrosimex sp. z o.o. informacji marketingowych, w tym o najnowszych promocjach, ofertach i usługach partnerów biznesowych Agrosimex sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej na mój e-mail oraz poprzez przesyłanie wiadomości SMS/MMS na numer mojego telefonu. Lista partnerów biznesowych Agrosimex Sp. z o.o. jest dostępna również na stronie www.agrosimex.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agrosimex sp. z o.o. informacji marketingowych, w tym o najnowszych promocjach, ofertach i usługach partnerów biznesowych Agrosimex sp. z o.o. za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, tj. mojego numeru telefonu (połączenia głosowe). Lista partnerów biznesowych Agrosimex Sp. z o. o. jest dostępna również na stronie www.agrosimex.pl

W związku z wyrażeniem, którejś z powyższych zgód na kanał komunikacji, Agrosimex sp. z o.o. jako administrator będzie przetwarzała dane osobowe w prawnie uzasadnionym interesie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) w celu prowadzenia działań marketingowych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach przetwarzania i prawach osób, których dane dotyczą dostępne jest na stronie: www.info-karta.pl w polityce prywatności.

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych.